Biegacze z SKB tuż za najwyższym stopniu podium

Biegi
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Ostatnie dwa weekendy to medalowe starty wychowanków SKB Kraśnik, którzy startowali w  Warszawie, Lublinie i Zbuczynie.

Rekordowe 5000 m Kamila  Jastrzębskiego w Warszawie

W niedzielę 25.06  w Warszawie na stadionie Labiszyńska na  Targówku  został rozegrany mityng  Warsaw Track Cup.  W biegu na 5000 mm  - "Lactate Plus szybka piątka" bardzo dobrze zaprezentował się wychowanek SKB Kraśnik Kamil Jastrzębski, który zajął II miejsce z bardzo dobrym wynikiem  14.07.00 min. Na 3 km Kamil wyszedł na prowadzenie i dyktował warunki. Na ostatnim okrążeniu  Kamil popełnił błąd taktyczny i włączył się do walki o zwycięstwo z Szymonem Żywko z AZS UMCS Lublin, który zwyciężył z wynikiem 14.03.48 min.

Michał Biały  drugi w Chęć na Pięć  w Lublinie

W niedzielę, 18 czerwca, w Lublinie odbyła się kolejna edycja biegu Chęć na Pięć, która tym razem przebiegała ulicami Śródmieścia. Drugie miejsce w biegu zajął Michał Biały z SKB (15:48). Zwyciężył Michał Żuchowski (RLTL Optima Radom) z czasem 15:22. Bieg ukończyło 335 osób.

II miejsce Kamila Młynarza w II Zbuckiej Piątce

25 czerwca  w Zbuczynie została rozegrana II Zbucka Piątka.  Zwyciężył Andrzej Starzyński z AZS  UMCS Lublin z czasem 15:29. Kamil Młynarz z SKB zajął II miejsce z czasem 15.40 min.