Ogłoszenie

Kraśnicka policjantka z dwoma złotymi i srebrnym medalem z IV Mistrzostw Policji w Pływaniu

Na sygnale
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Minionej soboty (23 kwietnia) w Lublinie odbyły się IV Mistrzostwa Policji w Pływaniu Lublin 2016. W rywalizacji udział wzięło 72 zawodników, w tym 18 kobiet, reprezentujących niemal wszystkie województwa oraz funkcjonariusze z Komendy Głównej Policji i Centralnego Biura Śledczego Policji. Doskonale zaprezentowała się w tym gronie policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku - sierż. Ewelina Kuśmierz.

Sierżant Kuśmierz z zawodów wróciła z trzema medalami, dwoma złotymi i jednym srebrnym. To między innymi dzięki jej dobrym startom reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie drużynowo zajęła II miejsce w imprezie.

To nie pierwszy pływacki sukces pani Eweliny. Przypominamy, że w listopadzie ubiegłego roku podczas zawodów w Szczytnie zdobyła 3 złote medale.

- Dziś również uczestniczy w kolejnych zawodach - eliminacjach wojewódzkich do Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Policyjnych. W poprzedniej edycji tych zawodów w parze z kolegą z patrolu zajęła 3. miejsce w województwie - informuje st. asp. Janusz Majewski, rzecznik prasowy KPP Kraśnik.

Pani sierżant na co dzień pełni służbę w Plutonie Prewencji KPP w Kraśniku.