Kolejne zwycięstwo stalowych juniorów. Tym razem pokonali Granit

Piłka nożna
Typography
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Swój ostatni ligowy mecz tej jesieni zagrali wczoraj juniorzy Stali Kraśnik. Podopieczni trener Dariusza Matysiaka pewnie pokonali Granit Bychawa.

Kraśniczanie przeważali od początku spotkania. Starali się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę rywalom już na ich połowie. Efektem takiej taktyki były 3 bramki. Dwie zdobył Jakub Gozdalski, a jedną, z rzutu karnego, Jakub Kuś.

Goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i 3 punkty zostały w Kraśniku.

Stal Kraśnik jr – Granit Bychawa jr 3:1

Jak wspomnieliśmy na wstępie, mimo że mamy dopiero połowę października, to juniorzy Stali Kraśnik już zakończyli ligowe granie w tym roku. Ich grupa liczy jedynie 7 zespołów, a za niebiesko-żółtą młodzieżą już 6 meczów. 4 z nich wygrali, a dwa zakończyły się przegranymi.

Koniec gry o ligowe punkty na ten rok nie oznacza, że rozpoczynają już przerwę zimową. Będą dalej trenować i grać mecze sparingowe.

Więcej zdjęć z meczu juniorów można obejrzeć tutaj.

***

Dzisiaj z kolei mecz pierwszej drużyny Stali w ramach rozgrywek IV ligi. Zespół trenera Kamila Dydo podejmować będzie Lewart Lubartów. Początek spotkania o godz. 14:00.