Taniec: Pary z Fantan-a brylowały na turnieju

• Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

fantan
Tancerze Fantana wraz z opiekunka podczas turnieju w Białej Podlaskiej
Spory sukces odnieśli tancerze kraśnickiego Klubu Tańca Towarzyskiego FANTAN. Podczas Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Biała Podlaska 2011" dwie pary zdobyły medale, a trzecia wytańczyła czwarte i piąte miejsce w konkursach.

Turniej odbył się 12 listopada. Para Jarosława Żak i Katarzyna Sikora wywalczyła podczas niego złoty medal. Tuż za podium, na IV miejscu, uplasowali się z kolei Michał Grela i Martyna Skwara. Ze srebrem w kategorii wiekowej 14-15 lat z Białej Podlaski wrócili natomiast Mateusz Zarębski Iwona Gołoś.

Tego samego dnia odbył się również Puchar Okręgu Lubelskiego, Także w tym konkursie Jarosław Żak i Katarzyna Sikora nie mieli sobie równych. Na piątym miejscu zmagania ukończyła tym razem para Michał i Grela Martyna Skwara.